I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 6 | ID: KDA001 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół Bożego Ciała (1946) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 67,5 x 50 cm (wymiary w świetle oprawy) 84 x 66,3 cm (wymiary z oprawie) |
| sygnowany p.d.: "Antoni Chrzanowski 1946 | Kościół Bożego Ciała w Krakowie" | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |