I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
WANIEK Henryk
LOT 36 | ID: KDA001 |
WANIEK Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Templum Salomoni VIII (2000) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60,5 x 73,5 cm 71,5 x 84,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany na odwrocie: "HENRYK WANIEK | OCT 2000 | TEMPLVM SALOMONI VIII" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 13000 - 15000 zł |