I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
SROKA Jacek
LOT 51 | ID: KDA001 |
SROKA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sabaudczyk, który drzemał, zbudził się nagle i rzekł: "Pani coś mówiła?" (2004) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 92 cm |
| sygnowany śr.d.: "SROKA 2004" Na odwrocie autorski opis pracy: "16K70| 2004 | Sabaudczyk, który spał ...| JACEK SROKA" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 7500 - 9000 zł |