I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
PAMUŁA Jan
LOT 56 | ID: KDA001 |
PAMUŁA Jan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Seria komputerowa I 2015/6 |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 60 x 60 cm |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "J.P. 2015" |
Cena wywoławcza: | 5000 zł |
Cena uzyskana: | 5500 zł |