Data dodania: 2021-12-01

XII Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego (14 XII 2021) - wyniki

XII Aukcja Dzieł Sztuki KDA - zobacz katalog

Krakowski Dom AukcyjnyXII Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 14 grudnia 2021 roku o godzinie 19.00

WYNIKI AUKCJI DZIEŁ SZTUKI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]

Wszystkie obiekty oglądać można na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14]

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

WYBRANE POZYCJE:

Wlastimil Hofman
Zaduma - kompozycja alegoryczna
olej, tektura
34 x 48,5 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofmann"

Jerzy Kossak
Ułan i Moskal (1933)
olej, sklejka
40,5 x 55,3 cm
Sygnowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1933"

Wincenty Wodzinowski
Swaty
olej, tektura
74,5 x 99 cm
Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski"

Soter Jaxa-Małachowski
Widok z Orłowa (1927)
gwasz, tektura
26 x 40 cm
Sygnowany p.d.: "S Jaxa | 1927"

Stefan Gierowski
Bez tytułu (1962)
olej, technika mieszana, papier naklejony na tekturę
40 x 32,7 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: "S. Gierowski 62"
Dedykacja autorska na odwrocie.

Franciszek Starowieyski
Kolczasty orgazm (1994)
pastel, papier
50 x 32,5 cm
Sygnowany l.g.: "16 FrS 94"

powrót do listy aktualności