Data dodania: 2022-03-20

Wyniki XIII Aukcji Dzieł Sztuki

XIII Aukcja Dzieł Sztuki KDA - zobacz katalog

XIII Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 16 marca 2022 roku

w Hotelu Holiday Inn holiday inn przy ul. Wielopole 4 w Krakowie.

WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14] od 1 marca 2022 roku.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Wlastimil Hofman
Przed odlotem
olej, płótno
19 x 28 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofmann
Cena uzyskana: 43 200 zł (z opłatą aukcyjną)

Bronisława Rychter-Janowska
W parku
olej, tektura
26 x 36 cm
Sygnowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"
Cena uzyskana: 21 600 zł (z opłatą aukcyjną)

Wojciech Kossak
Głowa gniadego konia (1926)
olej, tektura
37,5 x 23,2 cm
Sygnowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1926"
Cena uzyskana: 30 000 zł (z opłatą aukcyjną)
Jerzy Kossak
Odpoczynek żołnierzy napoleońskich (1952)
olej, tektura
33 x 48,3 cm
Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1952"
Na odwrocie pieczątki autorskie.
Cena uzyskana: 24 000 zł (z opłatą aukcyjną)

Edward Dwurnik
Pomarańczowe tulipany (2017)
olej, akryl, płótno
30 x 30 cm
Sygnowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie.
Cena uzyskana: 36 000 zł (z opłatą aukcyjną)
Magdalena Abakanowicz
Z cyklu "Oblicza" - 2 (2004)
akryl, tusz, papier
28 x 21 cm
Sygnowany śr.d.: "MA | Magdalena Abakanowicz 2004"

powrót do listy aktualności