Data dodania: 2022-04-22

Wyniki XIV Aukcji Dzieł Sztuki

XIV Aukcja Dzieł Sztuki - Wlastimil Hofman. Życie i twórczość

XIV Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego

"Wlastimil Hofman - życie i twórczość", ed. II

odbyła się 10 maja 2022 roku

w Hotelu Holiday Inn holiday inn przy ul. Wielopole 4 w Krakowie.

WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14] w dniach 26 kwietnia-10 maja 2022 roku.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Wlastimil Hofman - XIV ADS
Wlastimil Hofman
Wiosna (1950)
olej, tektura
49,5 x 66,5 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 1950"

Wlastimil Hofman - XIV ADS
Wlastimil Hofman
Spowiedź
olej, płyta
60,7 x 80,5 cm

Wlastimil Hofman - XIV ADS
Wlastimil Hofman
Autoportret (1949)
ołówek, papier
29 x 21 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 17/V 49"

Wlastimil Hofman - XIV ADS
Wlastimil Hofman
Nike
olej, ołówek, tektura
31,7 x 31 cm
Opis autorski na odwrocie: "Nike"

powrót do listy aktualności