Data dodania: 2022-11-07

Krakowski Dom Aukcyjny na 19. Warszawskich Targach Sztuki (26-27 XI 2022)

Krakowski Dom Aukcyjny na Warszawskich Targach Sztuki 2022

Krakowski Dom Aukcyjny

Krakowski Dom Aukcyjny® zaprasza na 19. Warszawskie Targi Sztuki,
które odbędą się w dniach 26-27 listopada 2022 roku (sobota-niedziela).

19. Warszawskie Targi Sztuki - hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Nasi specjaliści będą czekać na Państwa przy stoisku nr 59.

Krakowski Dom Aukcyjny

Warszawskie Targi Sztuki to wyjątkowe wydarzenie mające na celu zarówno promocję sztuki dawnej oraz współczesnej, jak i edukację oraz popularyzację. Program eventu obejmuje m.in. wystawy, spotkania z artystami oraz wykłady.

Zapraszamy do obejrzenia prezentowanych przez Krakowski Dom Aukcyjny® obiektów,
a także do spotkania z nami i rozmowy.

Na stanowisku Krakowskiego Domu Aukcyjnego będą Państwo mieli okazję obejrzeć dzieła sztuki dawnej i współczesnej,
m.in. obrazy Wojciecha Kossaka, Wlastimila Hofmana,
Sotera Jaxa-Małachowskiego, Edwarda Dwurnika,
Zbysława Maciejewskiego oraz Romana Zakrzewskiego.

Szczegółowy program wydarzeń znajdą Państwo na stronie organizatora.

________________________

WYBRANE OBIEKTY, KTÓRE ZAPREZENTUJEMY NA STOISKU:

Soter Jaxa-Małachowski, Warszawskie Targi Sztuki 2022
Soter Jaxa-Małachowski
Łodzie na wzburzonym morzu (1936)
gwasz, pastel, tektura
25,2 x 35,4 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa [częściowo wyblakłe] | 1936"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego.

Józef Rapacki, Warszawskie Targi Sztuki 2022
Józef Rapacki
Tryptyk przemijania (Poranek, Wieczór i Noc)
olej, deska
18-19,5 x 10 cm (w świetle oprawy; każdy)
Sygnowany na każdej z prac.

Roman Zakrzewski, Warszawskie Targi Sztuki 2022
Roman Zakrzewski
Portret kobiety z imbrykiem
(1997)
olej, płótno
120 x 81,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 97 ‧"
Opisany na odwrocie.

Roman Zakrzewski
Portret z rumieńcem (1996)
olej, płótno
115 x 75 cm
Sygnowany p.d.: "‧R‧Z"
Opisany na odwrocie.

Edward Dwurnik, Warszawskie Targi Sztuki 2022
Edward Dwurnik
Plac Zamkowy (2017)
olej, akryl, płótno
65 x 81 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie.

Zbysław Maciejewski, Warszawskie Targi Sztuki 2022
Zbysław Maciejewski
Sznur pereł (1985)
olej, płótno
46 x 61 cm
Sygnowany p.d.: "Zbs. Maciejewski 1985"
Opisany na odwrocie.

powrót do listy aktualności