MACIEJEWSKI Zbysław

MACIEJEWSKI Zbysław BIOGRAFIA

Sznur pereł (1985)

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 61 cm
77 x 92 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Zbs. Maciejewski 1985"
Opisany na odwrocie: "Zbysław Marek | Maciejewski"