Data dodania: 2023-02-03

XXII ADS: Wlastimil Hofman - życie i twóczość (2 III 2023) - wyniki

XXII Aukcja Dzieł Sztuki KDA: Wlastimil Hofman - życie i twórczość

Krakowski Dom Aukcyjny

XXII Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

Wlastimil Hofman - życie i twórczość (edycja III)

odbyła się 2 marca 2023 roku o godzinie 18.30.

w Krakowskim Domu Aukcyjnym [ul. Starowiślna 14, Kraków].

WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE (link)

Wszystkie obiekty z katalogu oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14]
w dniach 15 II-2 III 2023 r.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Wlastimil Hofman - XXII ADS
Wlastimil Hofman
W zimowym pejzażu
olej, tektura
17 x 39 cm
Sygnowany l.g.: "Wlastimil Hofmann"

Wlastimil Hofman - XXII ADS
Wlastimil Hofman
Fryderyk Chopin (1964)
olej, płyta
34,3 x 40 cm
Sygnowany p.g.: "Wlastimil | Hofman | 1964"
Opisany na odwrocie.

Wlastimil Hofman - XXII ADS
Wlastimil Hofman
Marysieńka (1952)
olej, płyta
41 x 31 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 1952"
Na odwrocie kartka z dedykacją.

Wlastimil Hofman - XXII ADS
Wlastimil Hofman
Hagia Sophia (1940)
olej, płótno naklejone na płótno
49,5 x 36 cm
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman | Istambul 1940"

powrót do listy aktualności