Data dodania: 2023-08-31

XXXI Aukcja Dzieł Sztuki (20 IX 2023) - wyniki

XXXI Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

XXXI Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 20 września 2023 roku (środa) o godzinie 18.30

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

WYNIKI XXXI AUKCJI SĄ DOSTĘPNE NA STRONIE [ZOBACZ]

Licytacja internetowa możliwa była na stronie bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14]
w dniach 7-20 września 2023 roku.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Malczewski - XXXI ADS
Jacek Malczewski
Melodia (Portret Michaliny Janoszanki z faunami) (1906)
olej, tektura
45,5 x 54 cm
Sygnowany i datowany p.g.: "Jacek Malczewski - 1906"

Hofman - XXIX ADS
Wlastimil Hofman
Starzec z aniołem (1922)
olej, tektura
35 x 49,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil Hofmann | 1922"

Karpiński - XXXI ADS
Alfons Karpiński
Róże w wazonie (1916)
olej, tektura
61,5 x 46,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "A Karpiński | 916 r"

Kossak - XXXI ADS
Wojciech Kossak
Dobosz (motyw z Olszynki Grochowskiej) (1907?)
olej, płótno
94,5 x 53,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 907 [?]"
Opisany na odwrocie: "Dobosz 4 p.p.k. [nieczytelne] | (Fragment z Olszynki)"

Michalik - XXXI ADS
Marian Michalik
Martwa natura ze stożkiem
pastel, papier
42,5 x 63 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d.: "M. Michalik"

Zin - XXXI ADS
Wiktor Zin
Chata (1995)
pastel, papier
50 x 69,5 cm
Sygnowany i opisany p.d.: "Szanownej Pani Ani | Wiktor Zin | d. 9.II.95"

powrót do listy aktualności