Data dodania: 2023-11-21

XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki (7 XII 2023) - wyniki

XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 7 grudnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 18.30

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

WYNIKI XXXIII AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [LINK]

Licytacja internetowa możliwa była na stronie bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać będzie można na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w Warszawie. Termin wyjazdu do Warszawy zaplanowany jest na 13 grudnia 2023 roku (środa).

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Malczewski - XXXIII ADS
Jacek Malczewski
Dzieci w pejzażu - portret Julii i Rafała (1914)
olej, tektura
40 x 47,5 cm
Sygnowany l.d.: "J. Malczewski | 1914"

Stachiewicz - XXXIII ADS
Piotr Stachiewicz
Pierwsze jaskółki
pastel, papier naklejony na tekturę
46 x 62 cmSygnowany p.d.: "P. STACHIEWICZ -"

Hofman - XXXIII ADS
Wlastimil Hofman
Niewinność (1927)
olej, tektura
22,5 x 34,7 cm
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofmann | 1927"

Wygrzywalski - XXXIII ADS
Feliks Michał Wygrzywalski
Rybacy ciągnący sieci
olej, płótno
51 x 78 cm
Sygnowany p.d.: "F.M. Wygrzywalski senior"

Nikifor - XXXIII ADS
Nikifor Krynicki
Pejzaż miejski z kościołem
gwasz, kredka, ołówek, papier
20,7 x 29,3 cm
Opisany śr.d.: "WSIMIASTO-ROSY"
Opisany na odwrocie: "10-000 ZŁ"
Na odwrocie trzy pieczątki autorskie.

Dwurnik - XXXIII ADS
Edward Dwurnik
Obraz nr 353 (2015)
akryl, płótno
30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2015 | E. DWURNIK | OBRAZ NR: 353 | NR: XXV-353- | -5398"

powrót do listy aktualności