XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki (27 VIII 2024) - wyniki
XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego
odbyła się 27 sierpnia 2024 roku (wtorek) o godzinie 18.30
w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.
WYNIKI XXXIX AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]
Przyjmujemy zlecenia na obiekty z katalogu. Zlecenia można składać osobiście, telefonicznie, poprzez stronę lub pocztą e-mail.
Formularz zlecenia oraz regulamin znajdą Państwo na podstronie aukcji.
Licytacja internetowa możliwa była na stronie bid.kda.pl
Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego [Kraków, ul. Starowiślna 14].
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.
Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w Warszawie.
________________________
WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:
Wesele krakowskie (1950)
olej, tektura
70 x 100 cm
Sygnowany p.d.
Przepowiednia
olej, tektura
54 x 64 cm
Sygnowany p.g.
Pejzaż z topolami
gwasz, tektura
9 x 12 cm
Sygnowany p.d.
Bukiet róż
olej, sklejka
18 x 23,7 cm
Sygnowany l.d.
Sosny na wietrze
olej, tektura
26,5 x 20,8 cm
Sygnowany p.d.
Anioł
brąz patynowany, kamień
37 x 21 x 16 cm
Sygnowany na podstawie.