Data dodania: 2024-08-06

XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki (27 VIII 2024) - wyniki

XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 27 sierpnia 2024 roku (wtorek) o godzinie 18.30

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

WYNIKI XXXIX AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]

Przyjmujemy zlecenia na obiekty z katalogu. Zlecenia można składać osobiście, telefonicznie, poprzez stronę lub pocztą e-mail.
Formularz zlecenia oraz regulamin znajdą Państwo na podstronie aukcji.

Licytacja internetowa możliwa była na stronie bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w Warszawie.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Kossak - XXXIX ADS
Jerzy Kossak
Wesele krakowskie (1950)
olej, tektura
70 x 100 cm
Sygnowany p.d.

Hofman - XXXIX ADS
Wlastimil Hofman
Przepowiednia
olej, tektura
54 x 64 cm
Sygnowany p.g.

Rychter-Janowska - XXXIX ADS
Bronisława Rychter-Janowska
Pejzaż z topolami
gwasz, tektura
9 x 12 cm
Sygnowany p.d.

Albinowska-Minkiewiczowa - XXXIX ADS
Zofia Albinowska-Minkiewiczowa
Bukiet róż
olej, sklejka
18 x 23,7 cm
Sygnowany l.d.

Trusz - XXXIX ADS
Iwan Trusz
Sosny na wietrze
olej, tektura
26,5 x 20,8 cm
Sygnowany p.d.

Chromy - XXXIX ADS
Bronisław Chromy
Anioł
brąz patynowany, kamień
37 x 21 x 16 cm
Sygnowany na podstawie.

powrót do listy aktualności