40. Aukcja Dzieł Sztuki (15 X 2024) - wyniki
40. Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego
odbyła się 15 października 2024 roku (wtorek) o godzinie 18.00
w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.
WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE [ZOBACZ]
Licytacja internetowa możliwa była na stronie bid.kda.pl
Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego [Kraków, ul. Starowiślna 14].
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.
________________________
WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:
Gniady koń
akwarela, ołówek, papier
28,3 x 26,5 cm
Opisany na odwrocie przez Wlastimila Hofmana.
Kościół św. Wojciecha w Lublinie
akwarela, pastel, papier, tektura
25 x 38 cm (w świetle)
Sygnowany p.d.
Ewangelista Marek (1953)
olej, sklejka
50 x 60 cm
Sygnowany l.g.
Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1944)
olej, tektura
49 x 72 cm
Sygnowany l.d.
Kraków (2017)
olej, akryl, płótno
55 x 46 cm
Sygnowany p.d.
Zamyślona (2014)
olej, płótno
55 x 38 cm
Sygnowany l.d.