Data dodania: 2025-09-15

49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025) - wyniki

49. Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

49. Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 14 października 2025 roku (wtorek) o godzinie 18.00

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE

Licytacja internetowa możliwa była na bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Gerson - 49. ADS
Wojciech Gerson
W świetlicy (1871)
olej, płótno dublowane
45,5 x 38 cm
Sygnowany i datowany l.d.

Hofman - 49. ADS
Wlastmil Hofman
Muza naszych gór (1948)
olej, sklejka
50 x 40 cm
Sygnowany i opisany l.g.; opisany na odwrocie.

Kossak - 49. ADS
Wojciech Kossak
Ułan z koniem (1939)
olej, płótno
60 x 50 cm
Sygnowany i datowany l.d.; na odwrocie pieczęć lakowa.

Kossak - 49. ADS
Jerzy Kossak
Husarz na tle Wawelu (1939)
olej, tektura
50,3 x 39,3 cm
Sygnowany i datowany p.d.; na odwrocie pieczątka autorska.

Nowosielski - 49. ADS
Jerzy Nowosielski
Cerkiew (1989)
olej, płótno
73 x 60 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie.

Zakrzewski - 49. ADS
Roman Zakrzewski
W letniej sukience (1986)
akryl, płótno
92 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie.

Dwurnik - 49. ADS
Edward Dwurnik
Plac Zamkowy (2018)
olej, akryl, płótno
40 x 30 cm
Sygnowany i datowany p.d.; opisany na odwrocie.

Zin - 49. ADS
Wiktor Zin
Kapliczka w letnim pejzażu (1981)
pastel, papier
65 x 45 cm (w świetle)
Sygnowany i datowany p.d.

powrót do listy aktualności