BOBA Aleksander

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Pejzaż z Kopieńca (1936)

Technika:olej, tektura
Wymiary:18,2 x 25,5 cm
30 x 36,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: „Aleksander Boba | 1936”
na odwrocie opis: „Z.51 (nieodczytane słowo) z Kopieńca”