TROJKOWICZ Aleksander

Aleksander Trojkowicz - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Aleksandra Trojkowicza. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Aleksandra Trojkowicza na aukcję [kontakt]

TROJKOWICZ Aleksander
TROJKOWICZ AleksanderTROJKOWICZ Aleksander
Tytuł:Kraków - Rynek w zimie
Technika:olej, płótno
Wymiary:64 x 84,5 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "A. Trojkowicz"
Opisany na odwrocie: "A. Trojkowicz | Kraków [nieczytelne] | Rynek w zimie"

TROJKOWICZ Aleksander
Tytuł:Kraków - widok na Wawel z ul. Kanoniczej
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 59,5 cm
94 x 75 cm (z oprawą)

ALEKSANDER TROJKOWICZ

Aleksander Trojkowicz urodził się 1 lutego 1916 roku w Dorżach, zmarł 9 marca 1985 roku w Krakowie. Studia rozpoczął na Uniwersytecie Stefana Batorego w Wilnie, gdzie uczęszczał na Wydział Sztuk Pięknych. Później rozpoczął studia w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.Należał do Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Grupy Artystów "Zachęta".

Malarstwo Aleksandra Trojkowicza

Artysta tworzył obrazy o tematyce portretowej oraz pejzażowej. Obecnie dużą popularnością cieszą się jego komponowane z wielką dbałością krakowskie weduty i martwe natury.

Aleksander Trojkowicz - wystawy

Aleksander Trojkowicz prezentował swoje prace na ekspozycje w Polsce i za granicą, m.in. w Rosji oraz Niemczech.

Przyjmujemy obrazy Aleksandra Trojkowicza na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Aleksandra Trojkowicza.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Aleksandra Trojkowicza, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Aleksandra Trojkowicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY ALEKSANDRA TROJKOWICZA