KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Martwa natura z żółtymi różami (1934)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69 cm
65 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "a. Karpiński. 1934"