TERLECKI Alfred BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Widok na Kasprowy Wierch |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 34 x 50 cm 45 x 61 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI." Opisany na odwrocie ołówkiem: "Alfred Terlecki | Widok na Kasprowy | Wierch" PRACA NIEDOSTĘPNA |
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |