RZEPKA Allan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kramik II - animator (1978) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 130 x 120 cm |
| sygnowany p.d.: "K allan 78 I" na odwrocie autorski opis: "78 K allanRzepka 1978 I | KRAMIK II - ANIMATOR" | 120 x 130" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |