RZEPKA Allan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kramik II - animator (1978) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 130 x 120 cm |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "K allan 78 I" na odwrocie autorski opis: "78 K allanRzepka 1978 I | KRAMIK II - ANIMATOR" | 120 x 130" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |