RZEPKA Allan

RZEPKA Allan BIOGRAFIA

Kramik II - animator (1978)

Technika:olej, płótno
Wymiary:130 x 120 cm
Uwagi:sygnowany p.d.: "K allan 78 I"
na odwrocie autorski opis: "78 K allanRzepka 1978 I | KRAMIK II - ANIMATOR" | 120 x 130"