RZEPKA Allan

RZEPKA Allan BIOGRAFIA

Martwa natura nad głową (1997-1998)

Technika:olej, płótno
Wymiary:163 x 80 cm (54 x 80 cm każdy z elementów)
174, 5 x 93,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.g.: "Allan Rzepka 97 XII | K | I 98 A"
Sygnowany i opisany na odwrocie każdego z elementów tryptyku.