BOROWSKI Andrzej

BOROWSKI Andrzej BIOGRAFIA

Martwa natura z arbuzami (lata 90.)

Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 129,5 cm
86,5 x 135,5 cm (wymiary z oprawą)