DROŻDŻ Andrzej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus upadający pod krzyżem |
| Technika: | 23,5 x 47 x 9,6 cm |
| Wymiary: | drewno polichromowane, metal |
| Sygnowany na podstawie: "DROŻDŻ | ANDRZEJ | II.VIII"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |