DROŻDŻ Andrzej

DROŻDŻ Andrzej BIOGRAFIA

Chrystus upadający pod krzyżem

Technika:23,5 x 47 x 9,6 cm
Wymiary:drewno polichromowane, metal
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "DROŻDŻ | ANDRZEJ | II.VIII"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.