DROŻDŻ Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Chrystus upadający pod krzyżem |
Technika: | 23,5 x 47 x 9,6 cm |
Wymiary: | drewno polichromowane, metal |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "DROŻDŻ | ANDRZEJ | II.VIII"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-07-01] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - sierpień 2024
- [2024-06-30] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 9-11 VIII 2024
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |