DUDEK-DÜRER Andrzej

DUDEK-DÜRER Andrzej BIOGRAFIA

Five Fluxus Bricks II (2002)

Technika:technika mieszana (inkografia), papier
Wymiary:21 x 29,7 cm
23,5 x 32 cm ( z oprawą)
Sygnowany, datowany, numerowany p.d.: "Imp. AD 9/10/02"
Opisany l.d.: "Five Fluxus Bricks II", śr. d.: "tech. mieszana"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.