WOJTCZAK Andrzej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Św. Teresa |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 53,5 x 17 x 6 cm |
| Sygnowany i opisany na podstawie: "Św. Teresa", "WOJTCZAK | ANDRZEJ | 99-301 KUTNO | UL. ŁOKIETKA, 6/5".
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Cena: | 1200,00 zł  |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |