WOJTCZAK Andrzej

WOJTCZAK Andrzej BIOGRAFIA

Św. Teresa

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:53,5 x 17 x 6 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na podstawie: "Św. Teresa", "WOJTCZAK | ANDRZEJ | 99-301 KUTNO | UL. ŁOKIETKA, 6/5".

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Cena:1200,00 zł niedostepny