ZARZYCKI Andrzej
Andrzej Zarzycki - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Andrzeja Zarzyckiego. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Na zwiadzie (1894) |
Technika: | olej, płótno dublowane |
Wymiary: | 30,5 x 25 cm 47 x 41,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "AZARZYCKI | 1894" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz wtórne uzupełnienie ubytku w środkowej części obrazu. |
Sprzedane: | XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) |
Cena wywoławcza: | 1800 zł |
Cena uzyskana: | 2400 zł |
ANDRZEJ ZARZYCKI
Andrzej Zarzycki urodził się w 1876 roku, zmarł w 1922 roku. Był polskim malarzem.
Malarstwo Andrzeja Zarzyckiego
Andrzej Zarzycki tworzył pejzaże i sceny rodzajowe. Jego malarstwo było silnie osadzone w nurcie realizmu. Artysta chętnie przedstawiał sceny rodzajowe z udziałem koni, portrety i pejzaże. W pracach tego twórcy jest dostrzegalna duża dbałość o detale i wrażliwość na barwę.
Przyjmujemy obrazy Andrzeja Zarzyckiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Andrzeja Zarzyckiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Andrzeja Zarzyckiego, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Andrzeja Zarzyckiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].