ZARZYCKI Andrzej

Andrzej Zarzycki - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Andrzeja Zarzyckiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

ZARZYCKI Andrzej
ZARZYCKI AndrzejZARZYCKI AndrzejZARZYCKI Andrzej
Tytuł:Na zwiadzie (1894)
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:30,5 x 25 cm
47 x 41,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "AZARZYCKI | 1894"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz wtórne uzupełnienie ubytku w środkowej części obrazu.
Sprzedane:XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024)
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:2400 zł

ANDRZEJ ZARZYCKI

Andrzej Zarzycki urodził się w 1876 roku, zmarł w 1922 roku. Był polskim malarzem.

Malarstwo Andrzeja Zarzyckiego

Andrzej Zarzycki tworzył pejzaże i sceny rodzajowe. Jego malarstwo było silnie osadzone w nurcie realizmu. Artysta chętnie przedstawiał sceny rodzajowe z udziałem koni, portrety i pejzaże. W pracach tego twórcy jest dostrzegalna duża dbałość o detale i wrażliwość na barwę.

Przyjmujemy obrazy Andrzeja Zarzyckiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Andrzeja Zarzyckiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Andrzeja Zarzyckiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Andrzeja Zarzyckiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].