ANERI WEISS Irena

ANERI WEISS Irena BIOGRAFIA

Portret doktora Czesława Warchałowskiego (1971)

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 35 cm
58,5 x 43,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "aneri | 1971"
Na odwrocie metka z autorską dedykacją artystki.
Lokalne spękania warstwy malarskiej w partii tła obrazu.