MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA

Poręba Wielka

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "A. Maślakiewicz-Brzozowska"