FAŁAT Antoni

FAŁAT Antoni BIOGRAFIA

Wieczór w Janowie Podlaskim (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 64 cm
92 x 76 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Ant. Fałat 30‧XII‧96"
Opisany na blejtramie: "WIECZÓR W JANOWIE PODLASKIM"