PIOTROWSKI Antoni

PIOTROWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Przy łożu
Technika:olej, płótno
Wymiary:39,5 x 59,8 cm
55 x 76 cm (wymiary z oprawą)