PRZEBINDOWSKI Artur

PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA

Z cyklu "Kamienne Jezioro" (2002)

Technika:tempera, akryl, płótno
Wymiary:55 x 61 cm
75,5 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI 2002"
Opisany na odwrocie: "Artur Przebindowski, 2002 | Z CYKLU: "KAMIENNE jezioro"
Cykl prac "Kamienne jezioro" powstawał w latach 1999-2004. Jak podkreśla sam artysta, w swoim wyrazie nawiązywał do m.in. secesji.