Audemars Frères

Audemars Frères BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy (XIX/XX w.)

Technika:złoto, metal
Wymiary:53 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany
koperta: kryta, numer 169530, złoto 14k, wykończona giloszowaniem
dekiel wewnętrzny: numer 169580, złoto 14k; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Audemars Frères
tarcza: metalowa
szkło: akrylowe

Stan zachowania: tarcza odnawiana

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY