Audemars Frères

Audemars Frères - notowania aukcyjne zegarków

Aktualna oferta aukcyjna zegarków Audemars Frères. Wyniki aukcyjne. Historia firmy

Zachęcamy do zgłaszania zegarków Audemars Frères na aukcję [kontakt]

Audemars Frères
Audemars FrèresAudemars FrèresAudemars Frères
Tytuł:Zegarek kieszonkowy (XIX/XX w.)
Technika:złoto, metal
Wymiary:53 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany
koperta: kryta, numer 169530, złoto 14k, wykończona giloszowaniem
dekiel wewnętrzny: numer 169580, złoto 14k; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Audemars Frères
tarcza: metalowa
szkło: akrylowe

Stan zachowania: tarcza odnawiana

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY

Audemars Frères

Firma Louis Audemars działała w latach 1811-1885. Przedsiębiorstwo w okresie prosperity cieszyło się dużym uznaniem i zdobywało liczne nagrody.

W latach 1885-1886 wnuki Louisa Audemarsa założyły trzy firmy sięgające do rodzinnej tradycji: Audemars Frères, François Audemars Fils i Louis Audemars & Cie.

Audemars Frères

Firma Audemars Frères została założona przez braci Charlesa-Henri'ego i Hectora Audemarsów i działała do około 1910 roku, kiedy została zamknięta.

Marka ma na swoim koncie wiele skomplikowanych mechanicznie zegarków, które obecnie są cenione przez kolekcjonerów.

Przyjmujemy zegarki Audemars Frères na aukcje - wycena i sprzedaż aukcyjna zegarków Audemars Frères.
Jeśli chcą Państwo sprzedać zegarki Audemars Frères, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię zegarków Audemars Frères w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE ZEGARKI