Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret kobiety |
Technika: | olej, płótno dublowane |
Wymiary: | 40 x 31 cm Sygnowany l.śr. [nieczytelne] Praca posiada uszkodzenia warstwy malarskiej. |
Uwagi: | Sygnowany l.śr. [nieczytelne] Praca posiada uszkodzenia warstwy malarskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |