Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Portret kobiety

Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:40 x 31 cm
Sygnowany l.śr. [nieczytelne]
Praca posiada uszkodzenia warstwy malarskiej.
Sygnowany l.śr. [nieczytelne]