Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Targ orientalny

Technika:olej, tektura
Wymiary:51 x 35,5 cm
68,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Henry K [nieczytelne]"