Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Portret starca (XIX w.)

Technika:olej, płótno
Wymiary:23,2 x 18,2 cm
31,2 x 26 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.