Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Żydzi przy rozmowie

Technika:olej, tektura
Wymiary:14,3 x 23,3 cm
22,3 x 30 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S.S[nieczytelne]"