Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Żydzi przy rozmowie

Technika:olej, tektura
Wymiary:14,3 x 23,3 cm
22,3 x 30 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.S[nieczytelne]"

Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]