Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Żaglówki na wodzie

Technika:olej, tektura
Wymiary:25,8 x 35,8 cm
29,5 x 39,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S[nieczytelne]mbs"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.