Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Kobieta w parku (1907)

Technika:olej, płótno
Wymiary:45 x 64,5 cm
56 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "S. Ca[nieczytelne] | Sosnow[nieczytelne] 1907"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
W górnej części obrazu widoczne pojedyncze ubytki malatury.