Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Dziewczyna w stroju ludowym | Akt akademicki (praca dwustronna)

Technika:olej, tektura
Wymiary:97,5 x 68 cm
130,5 x 104 cm (z oprawą)
Uwagi:Widoczne uszkodzenie podłoża w prawym górnym narożniku oraz ubytki przy prawej krawędzi tektury.
Na stronie z przedstawieniem aktu widoczne liczne przetarcia i ubytki warstwy malarskiej.