Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Na schodach |
Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
Wymiary: | 60,5 x 36,5 cm 70 x 46,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | W kilku miejscach widoczne niewielkie ubytki malatury. Widoczne wybrzuszenie podłoża. Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |