MEHOFFER Barbara
Tytuł: | Przejażdżka |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 17 x 15 cm (w świetle passe-partout) 30 x 26,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "B. MEHOFFER" |
Sprzedane: | XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021) |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 3200 zł |
BARBARA MEHOFFER - NOTA BIOGRAFICZNA
Barbara Mehoffer urodziła się w 1928 roku, zmarła w roku 2018. Była córką Wilhelma Mehoffera, najmłodszego z braci Józefa Mehoffera. Zajmowała się malarstwem, wykonywała obrazy w technice olejnej. W swoich pracach podejmowała tematykę rodzajową, najczęściej przedstawiała sceny z polowań oraz pędzące zaprzęgi konne.