SERWIN Bogusław

SERWIN Bogusław BIOGRAFIA

Pejzaż z rzeką

Technika:olej, tektura
Wymiary:41,5 x 43,5 cm
47 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "B. SERWIN"