CZEDEKOWSKI Bolesław Jan

CZEDEKOWSKI Bolesław Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety (1965)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 46 cm
66 x 56,5 cm (wymiary z oprawą)