CZEDEKOWSKI Bolesław Jan

CZEDEKOWSKI Bolesław Jan BIOGRAFIA

Portret kobiety (1965)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 46 cm
66 x 56,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: „Czedekowski B. 1965”