KRZYSZTOF Bronisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta (2002) |
| Technika: | brąz patynowany, granit (podstawa) |
| Wymiary: | 32 x 18 x 11 cm 37,5 x 19,7 x 20 cm (z podstawą) |
| Sygnowana i datowana z tyłu: "BK | 2002| N 57" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |