KRZYSZTOF Bronisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kobieta (2002) |
Technika: | brąz patynowany, granit (podstawa) |
Wymiary: | 32 x 18 x 11 cm 37,5 x 19,7 x 20 cm (z podstawą) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana z tyłu: "BK | 2002| N 57" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-22] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - pierwsze obiekty
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |