KRZYSZTOF Bronisław

KRZYSZTOF Bronisław BIOGRAFIA

Kobieta (2002)

Technika:brąz patynowany, granit (podstawa)
Wymiary:32 x 18 x 11 cm
37,5 x 19,7 x 20 cm (z podstawą)
Uwagi:Sygnowana i datowana z tyłu: "BK | 2002| N 57"